Желания

ТЕПЛОГІДРОІЗОЛЯЦІЯ МОНОЛІТНА ПІНОПОЛІУРЕТАНОВА, ЩО НАПИЛЮЄТЬСЯ BASF. Утепление овощехранилищ, ангаров, цехов.

Описание
220 €/куб.м
Минимальный заказ: 5 куб.м
Контактная информация
Адрес: 08298, Украина, Киев, Работаем по Украине
Написать компании

Описание

ТЕПЛОГІДРОІЗОЛЯЦІЯ МОНОЛІТНА ПІНОПОЛІУРЕТАНОВА, ЩО НАПИЛЮЄТЬСЯ

 

 

       ТОВ «ППУ ПРОФІТ» використовує найбільш прогресивний та технологічний метод створення термогідроізоляційних суцільних покриттів шляхом пошарового безшовного напилення пінополіуретанових композицій – жорсткого пінополіуретану (ППУ).

        Нанесення напиленням проводиться професійними установками – дозаторами високого тиску, пістолетами для змішування, подачі та напилення Graco Fusion, Gama, Probler, використовуючи компоненти компанії BASF (Пінополіуретани теплоізоляційні та ущільнювальні системи Elastospray («Elastopor H») – ТУ У В.2.7–25.2–20068365–001: 2011, виробництва BASF POLYURETHANES GMBH, Німеччина). Поверхні з нанесеним пінополіуретаном додатково обробляють тільки при необхідності захисту від попадання прямих ультрафіолетових променів. Затверджені санітарно-епідеміологічні сертифікати. Дозволяється прямий контакт пінополіуретану з продуктами харчування.

        Роботи проводяться відповідно до «Рекомендацій для виробництва і застосування пінополіуретану теплоізоляційного і герметизуючого системи «Еластопор Н» виробництва BASF POLYURETHANES GMBH». Терміни ефективної експлуатації пінополіуретану системи «Еластопор Н», відповідно до ТУ У В.2.7-25.2-20068365-001:2011 становить не менше 30 років від дати виготовлення.

Працюємо по Україні. Знаходимось у передмісті Києва.

Маємо професійний досвід більше 10 років по нанесенню напиленням жорсткого пінополіуретану в різних сферах його застосування, у тому числі в АПК. Утеплення, теплоізоляція, термоізоляція, гідроізоляція – ці всі Технічні Завдання ефективно вирішує на довгі роки пінополіуретан.

 

Овоче- та фруктосховища, холодильні, морозильні та сушильні камери, тваринницькі та птахо комплекси, камери для вирощування грибів, ангари, виробничі, комерційні та складські приміщення, ємності, котельні, баки- гідроакумулятори тощо - пінополіуретан успішно збереже тепло або холод, допоможе підтримати необхідний мікроклімат та температуру, подовжить термін життя холодильного та опалювального обладнання, зменшить витрати на енергоносії, а в решті решт – заощадить та збереже Ваші ресурси!

 

Ціноутворення 2018 р:

199 $ - 235 €/м3 ППУ у готовій, жорсткій формі, ~40 кг. в гривнях по курсу, з ПДВ (ТОВ) та/або без (ФОП, третя група)

Це близько 11 $ - 13 € за 1 метр квадратний, ізольований пінополіуретаном суцільно пошарово загальною товщиною 5 - 6 см. (50 - 60 мм.) для відносно рівної (не плити ребристі, металочерепиця, профіль, ін.) та гладкої (не пористої, волого поглинаючої) поверхні. До кожного замовника індивідуальний підхід та бажання дійти згоди.

Вартість робіт з матеріалами та умови плідної співпраці у кожному випадку, особливо при об’ємах, більших за 99 м3 обговорюються додатково.

Ціни формуються виходячи з вартості сировини виробництва БАСФ, Німеччина (лідер галузі, повна українська сертифікація, ТУ) та сировини в-ва КНР, без урахування додаткових робіт, таких як підготовка поверхні (видалення за такої необхідності старого вапна, нестійких поверхонь, ґрунтування), при дотриманні рекомендованого виробниками температурного режиму – поверхня має бути більше за +100С (може принципово відрізнятись від температури навколишнього середовища)

Для розрахунку ціни напилення за метр квадратний на нерівну поверхню (бетонні перекриття стелі із плит ребристих ПКЖ, профільовані, ребристі, гофровані шифер, черепиця тощо), її площу необхідно розгорнути, за можливості вирахувати коефіцієнт розгортання та застосувати його до лінійних розмірів площі. Це може бути від 1,05 до 1,6 і більше для поверхні із складною геометрією. Так, наприклад, розгортання поверхні традиційно використовуваних стельових перекрить - ребристих плит ПКЖ, збільшує лінійні розміри у 1,51 рази (глибина великих та малих ребр не більша за 25 і 10 см. відповідно). За будівельними нормативами ДБН Д.2.2-15-99 Пп.1.2.4.6 – цей коефіцієнт складає 1,6.

Для розрахунку ціни напилення за метр квадратний на пористу, волого поглинаючу поверхню (пінобетон, газоблок, ракушняк тощо) використовують коефіцієнт 1,05 – 1,1 в залежності від стану поверхні та товщини нанесення ізоляції (до 30% при товщині ППУ 30 мм. по черепашнику, ракушняку, вапняку)

При напиленні стель та покрівлі для розрахунку кількості необхідного матеріалу потрібно закласти в розрахунок + (5 – 10)% на технологічні, об'єктивно неминучі втрати у вигляді осідання дрібних частинок (стелю), втрати через вітер (покрівля).

Остаточна вартість формується з урахуванням конкретних умов і обсягів виконуваних робіт, відрядження робітників, доставки устаткування на об'єкт. За умов виконання робіт по складній поверхні та/або в прохолодну погоду кінцева вартість визначається за фактом використаного матеріалу.

Роботи проводяться персоналом з великим досвідом робіт з напилювання ППУ, установками високого тиску з переробки пінополіуретану (ППУ) і полісечовини (ПМ і ГПМ).

Гарантія якості на роботи і матеріали: не менше 5 років.
На всі матеріали додаються сертифікати України.

 

- Можлива переробка іншої сировини відомих виробників за домовленістю, у т. р., м’якими пінами.

Вартість робіт з матеріалами, М'ЯКІ ПІНИ (8 - 15 кг/м3 ППУ):

110 - 120 $/м3 ППУ, Пурінова (Purinova), Польща;

179 - 199 $/м3 ППУ, Айсінін (Icynene), Канада.

Професійне обладнання високого тиску (380 В, 25 кВт), стабільно висока якість, гарантія. Консультація, прозорі, зрозумілі Вам розрахунки, відповідальний підхід. ТОВ, ФОП. Досвід 10 років.

ППУ - то є краще із майбутнього!

З повагою, в надії на плідну співпрацю,

Ігор Жмурко, директор ТОВ «ППУ ПРОФІТ»

Теплогідроізоляція монолітна пінополіуретанова, що напилюється

==============================

Електронна скринька: office@ppu-profit.com

+38 (067) 630-55-21 (Viber)

+38 (050) 356-81-58

http://www.ppu-profit.com

https://instagram.com/ppu_profit/

https://www.facebook.com/OOOPPUProfit/

https://www.youtube.com/user/MKPReal

Кращий шлях передбачити майбутнє – це створити його

ПЕНОПОЛИУРЕТАН – НОВЫЕ СТАРЫЕ ТЕХНОЛОГИИ 

Жесткий пенополиуретан (ППУ) - это уникальный синтетический полимерный материал, получаемый в результате химической реакции путем дозированного смешивания двух компонентов и напыления получаемой пены на изолируемую поверхность непосредственно по месту применения.

Несмотря на его активное использование в индустриально развитых странах уже более 70 лет в качестве непревзойденного термо – гидро – шумо – вибро - изоляционного материала, Украина его только открывает для себя. Как показывает опыт, на сегодняшний день достойного конкурента у пенополиуретана просто нет. ПЕНОПОЛИУРЕТАН при малом весе (35 – 70 кг/м3) и отличной прочности, имеет своеобразную ячеистую структуру, благодаря которой имеет наименьший коэффициент теплопроводности по сравнению с другими теплоизоляционными материалами, такими как: минеральная вата, керамзит, пенопласт, пенобетон, пробковая плита и любыми другими.

Главные достоинства пенополиуретана:

• При нанесении ППУ методом послойного напыления термо- гидроизоляция является абсолютно цельной, без стыков и швов;

• Имеет самый низкий среди изоляторов коэффициент теплопроводности (0,019÷0,029 Вт/М*К);

• Химически устойчив к щелочным и кислотным средам, воздействию микроорганизмов, плесени, гниению, «несъедобен» для грызунов;

• ППУ имеет замечательную адгезию с абсолютным большинством материалов, требует минимальной подготовки поверхности;

• При использовании ППУ отсутствует необходимость в каких-либо крепежных элементах и дополнительных конструкциях;

• Наносится напылением на потолок, пол, стены, кровлю, фундамент и прочие поверхности любой формы и конфигурации, может заливаться в полости и скорлупы;

• Срок службы жесткого ППУ не менее 30 лет, или, как показывает практика индустриально развитых стран, может быть ограничен лишь самим сроком эксплуатации объекта;

• Жесткий ППУ – это отличная антикоррозийная защита металлоконструкций;

• Благодаря своеобразной ячеистой, пористой, закрытой на 92 – 96% структуре, уровень влагопоглощения при влажности воздуха до 98%, составляет лишь 0,04% в сутки;

• ППУ как теплоизолятор толщиной 10 мм. эквивалентен 25-ти мм. минеральной ваты (не бывшей в эксплуатации), или 115 мм. газобетона, значительно превосходит по другим характеристикам все существующие утеплители;

• Биологически нейтрален, не токсичен, экологически безопасен;

• По гигиеническим нормам разрешен к применению в холодильном и морозильном оборудовании для продовольственных продуктов, разрешен прямой контакт с пищевыми продуктами, используется в медицинском оборудовании;

• Имеет в отличие от других изоляторов широкий эксплуатационный диапазон температур: от - 60°С до + 140°С;

• Не горюч. Самозатухаем

Отзывы

Пока нет отзывов
Включен режим редактирования. Выйти из режима редактирования
наверх