Желания

ТЕПЛОГІДРОІЗОЛЯЦІЯ МОНОЛІТНА ПІНОПОЛІУРЕТАНОВА, ЩО НАПИЛЮЄТЬСЯ. BASF, Німеччина.

ОписаниеХарактеристики
5 €/кг
Минимальный заказ: 5 кг
В наличии | Только оптом
Контактная информация
Адрес: 08298, Украина, Киев, Работаем по Украине
Написать компании

Описание

Основной целью нашей компании является продвижение уникальной технологии напыления экологически чистой теплоизоляции на территории Украины.

ТЕПЛОГІДРОІЗОЛЯЦІЯ МОНОЛІТНА ПІНОПОЛІУРЕТАНОВА, ЩО НАПИЛЮЄТЬСЯ

 pic_e553511f822e16e_1920x9000_1.jpg 

       ТОВ «ППУ ПРОФІТ» використовує найбільш прогресивний та технологічний метод створення термогідроізоляційних суцільних покриттів шляхом пошарового безшовного напилення пінополіуретанових композицій – жорсткого пінополіуретану (ППУ).

        Нанесення напиленням проводиться професійними установками – дозаторами високого тиску, пістолетами для змішування, подачі та напилення Graco Fusion, Gama, Probler, використовуючи компоненти компанії BASF (Пінополіуретани теплоізоляційні та ущільнювальні системи Elastospray («Elastopor H») – ТУ У В.2.7–25.2–20068365–001: 2011, виробництва BASF POLYURETHANES GMBH, Німеччина). Поверхні з нанесеним пінополіуретаном додатково обробляють тільки при необхідності захисту від попадання прямих ультрафіолетових променів. Затверджені санітарно-епідеміологічні сертифікати. Дозволяється прямий контакт пінополіуретану з продуктами харчування.

        Роботи проводяться відповідно до «Рекомендацій для виробництва і застосування пінополіуретану теплоізоляційного і герметизуючого системи «Еластопор Н» виробництва BASF POLYURETHANES GMBH». Терміни ефективної експлуатації пінополіуретану системи «Еластопор Н», відповідно до ТУ У В.2.7-25.2-20068365-001:2011 становить не менше 30 років від дати виготовлення.

Працюємо по Україні. Знаходимось у передмісті Києва.

Маємо професійний досвід більше 10 років по нанесенню напиленням жорсткого пінополіуретану в різних сферах його застосування, у тому числі в АПК. Утеплення, теплоізоляція, термоізоляція, гідроізоляція – ці всі Технічні Завдання ефективно вирішує на довгі роки пінополіуретан.

 

Овоче- та фруктосховища, холодильні, морозильні та сушильні камери, тваринницькі та птахо комплекси, камери для вирощування грибів, ангари, виробничі, комерційні та складські приміщення, ємності, котельні, баки- гідроакумулятори тощо - пінополіуретан успішно збереже тепло або холод, допоможе підтримати необхідний мікроклімат та температуру, подовжить термін життя холодильного та опалювального обладнання, зменшить витрати на енергоносії, а в решті решт – заощадить та збереже Ваші ресурси!

Пенополиуретан - лучшее из будущего!

(050) 356-81-58, (067) 630-55-21, (063) 336-75-94

Характеристики

Производитель
BASF
Страна производства
Германия
Тип сырья
натуральный (органический)
Вид
пенополиуретан / поролон
Область применения
вентиляционные каналы, камин / топка / печь, кровля / мансарда, лифтовые шахты, пол / подвал, потолок, стены, трубопроводы / коммуникации, фасад, другое
Форма выпуска
другое
Структура
ячеистые
Жесткость
жесткие (Ж)
Теплопроводность
низкая
Плотность
легкие (Л)

Отзывы

Пока нет отзывов
Включен режим редактирования. Выйти из режима редактирования
наверх